Informace

Jak se dostat na cvičiště

Cvičiště máme pronajaté v areálu Výstaviště LETŇANY
PVA EXPO Letňany
Beranových 667,
Praha 9 – Letňany. 

Na výstaviště se dostanete metrem trasa C – stanice LETŇANY anebo BUS na stanici VÝSTAVIŠTĚ LETŇANY například z Palmovky bus číslo 140.
Držte se cedulí značících cestu na Výstaviště Letňany. Areál ohraničený praporky, boční brána vstup B, na ploše uvidíte některé z našich výcvikových vozidel. Pokud byste přesto nemohli najít cestu, zavolejte kontakt, který jste pro cvičiště dostali v kanceláři autoškoly

Jak se dostat na zkoušky

Magistrát hlavního města Prahy
Nad Vršovskou horou 88/4
Praha 10

Bus – zastávka z kopce Bohdalec vydejte se proti směru jízdy
Bus – zastávka do kopce Bohdalec, vydejte se po směru jízdy
na první křižovatce se dejte doprava,
uvidíte benzínku MOL a pokračujte tak, abyste benzínku míjeli svým pravým bokem, před vámi se objeví areál STK – NEvcházejte dovnitř, areál není průchozí – pokračujte po chodníku, v dálce na budově po pravé straně uvidíte ceduli s nápisem Svět rovnátek. Pokračujte až ke vchodu do areálu. Na plotě bude nápis:

Magistrát hl. města Prahy
Odbor dopravních agend
Oddělení zkušebních komisařů

Poté, co projdete takto označenou branou, pokračujte rovně mezi budovy a cca po 100 metrech bude na budově po pravé straně opět nápis:
Oddělení zkušebních komisařů
Zkušební místnosti

a půjdete po schodech do prvního patra
nad schody zahnete vpravo a v prvních dveřích po levé straně je čekárna magistrátu,
kde počkáte do příchodu někoho z učitelů autoškoly.

S sebou doklad totožnosti, cizinci potvrzení o pobytu. Pokud jdete na první zkoušku sedmisetkorunový poplatek, pokud jdete na opravnou zkoušku, stokorunový poplatek.

Zkouška z praktické jízdy

Na zkoušku z praktické jízdy můžete pouze pokud jste úspěšně absolvovali test. Na zkoušku se dostavíte vždy do kanceláře autoškoly, pokud nejste domluveni se svým učitelem jinak. Nezapomeňte s sebou platný doklad totožnosti a pokud máte vůči autoškole nesplacenou některou část výuky či výcviku, potřebujete hotovost. V den zkoušky není možné platit jiným způsobem.