Časté dotazy

Chtěl/a bych se přihlásit k vám do autoškoly, jak to mám udělat?

Máte dvě možnosti:
Vyberte si z naší nabídky a objednejte si přes náš E-shop. Ozveme se vám a doručíme vám balíček podle domluvy.

Zastavte se v kanceláři autoškoly osobně, rádi vám poradíme jak na to.

Budu něco doplácet?

Ne, v naší autoškole je vše zahrnuto v celkové ceně kurzu. Učebnice, zdravotní příprava, teoretická příprava, praktický výcvik. Jediné, co popřípadě doplácíte, jsou jízdní hodiny, které si domlouváte s učitelem navíc, oproti rozsahu, který váš kurz nabízí. V ceně kurzu pochopitelně není poplatek magistrátu za zkoušky, protože to jsou peníze magistrátu, nikoliv autoškoly, proto také poplatek nelze platit na náš účet.

Jakou adresu mám napsat do žádosti, tu kde jsem hlášená nebo tu kde bydlím?

Zákon uvádí adresu obvyklou, což je pro občany České republiky adresa trvalého pobytu – adresa uvedená v občanském průkazu. U cizinců je to pobyt přechodný, dlouhodobý či trvalý, tedy ten pobyt, který mají uvedený v biometrické kartě nebo v povolení o pobytu (vydaném Cizineckou policií České republiky).

K jakému lékaři si mám jít pro potvrzení?

Zdravotní způsobilost vám vystaví praktický lékař, nebo váš dětský lékař, pokud jste ještě nedosáhli věku 18 let v den přihlášení do autoškoly. Tento lékař musí být registrovaný na území České republiky. Potvrzení NEmůže vystavit jakýkoliv specialista.

Kde všude se při výcviku jezdí?

Samozřejmě začínáme na cvičišti. Poté budeme pokračovat v klidných ulicích Karlína s minimálním provozem. Postupně přidáme i složitější ulice a křižovatky v Karlíně a až nás bude auto více poslouchat, vydáme se do Holešovic, Libně, na Žižkov, do centra, do Vršovic, do Vysočan… V závěru kurzu pak samozřejmě vyzkoušíme i obávané křižovatky, jako je například Bulhar, nebo jízdu po rychlostních komunikacích.

Co když si nebudu na zkoušky ještě troufat?

Praha je samozřejmě náročnější než menší města. Stává se tedy, že  žákovi zákonem daný minimální počet 28 jízdních hodin nestačí, v tom případě si můžete zakoupit doplňovací výcvik za zvýhodněnou cenu. V doplňkových jízdách potrénujeme přesně to, v čem ještě nemáte jistotu.  

Můžu platit na splátky?

Ano, bez navýšení si můžete celkovou částku kurzu rozložit na splátky podle vlastního uvážení. Při přihlášení složíte zálohu 5000,- . Splátky si sami určíte tak, abyste týden před testem měli vše doplacené.

Můžu platit poukázkami?

Ano, přijímáme poukázky Sodexo nebo Edenred. Na 50% z celkové výše kurzu můžete použít poukázky nebo kartu firmy Edenred. Poukázky nebo karty firmy Sodexo lze uplatnit až na 25% z celkové výše kurzu.

Můžu platit kartou?

Ano, je u nás možné platit kreditními i debetními kartami.